Paweł Wachułka - Kandydat do Rady Miasta Gdańska, nr 10 na liście PO


"Paweł jest wysoce kompetentną osobą, mającą duże doświadczenie w organizowaniu przedsięwzięć wpływających na rozwój naszego regionu. Jestem pod wrażeniem jego zaangażowania i skuteczności, dlatego z pełnym przekonaniem rekomenduję Pawła kandydaturę do Rady Miasta Gdańska. Wybór Pawła Wachułki na Radnego będzie gwarancją realizacji odważnych planów i pomysłów adekwatnych do lokalnych potrzeb."

JAN KOZŁOWSKI

b. Poseł do Parlamentu Europejskiego,
b. Marszałek Województwa Pomorskiego

 

"Znam Pawła od lat i cenię go za pracowitość, zaangażowanie i odpowiedzialność. Jestem przekonana, że Paweł będzie świetnym Radnym Miasta Gdańska. Szczerze polecam jego kandydaturę."

AGNIESZKA POMASKA

Poseł na Sejm RP,
Przewodnicząca Platformy Obywatelskiej w Gdańsku

 

"Popieram w wyborach do Rady Miasta Gdańska Pana Pawła Wachułkę. Cieszy mnie fakt, że coraz więcej młodych osób angażuje się w rozwój społeczny i gospodarczy naszego Miasta, a Pan Paweł jest doskonałym tego przykładem."

HANNA ZYCH-CISOŃ

Wicemarszałek Województwa Pomorskiego

 

"Miałem przyjemność poznać Pana Pawła Wachułkę jeszcze jako studenta Politechniki Gdańskiej. (...) To odpowiedzialny i zaangażowany w rozwój społeczny i gospodarczy naszego Miasta człowiek. Posiada duże zdolności organizacyjne w profesjonalnym zarządzaniu projektami. Wierzę, że w strukturach samorządu terytorialnego doskonale sprawdzą się Jego wiedza i wartości nabyte podczas studiów na Politechnice Gdańskiej oraz doświadczenie zdobyte w trakcie pracy zawodowej i działalności politycznej."

prof. dr hab. inż. JANUSZ RACHOŃ

Senator RP VII kadencji,
b. Rektor Politechniki Gdańskiej

 

„Pan Paweł Wachułka dał się poznać jako aktywny radny Rady Dzielnicy. Popieram Jego start do Rady Miasta Gdańska.”

BOGDAN BORUSEWICZ

Marszałek Senatu RP

 

 

 

 

"Paweł Wachułka jest oddany sprawom, w które się angażuje. Dzięki determinacji i pracowitości Pawła, Rada Dzielnicy Zaspa Młyniec doprowadziła do zbudowania m.in. boiska osiedlowego, realizując w ten sposób cel, jaki Paweł postawił sobie kandydując do Rady Dzielnicy. Jestem przekonany, że z takim samym poświęceniem będzie reprezentował mieszkańców Zaspy i Przymorza jako Radny Miasta Gdańska."

JERZY BOROWCZAK

Poseł na Sejm RP,
Inicjator strajku w Stoczni Gdańskiej w roku 1980,

 

 

 

"Paweł jest urodzonym liderem i wojownikiem. Swoją rzetelnością i głębokim zapałem do pracy skutecznie osiąga wyznaczone cele. To rodowity gdańszczanin, całym sercem oddany miastu. Aktywnie działa we wszelkich wydarzeniach sportowych promując Gdańsk. Jako zawodnik i instruktor karate kyokushin, wielokrotnie rozpowszechniał zdrowy tryb życia wśród dzieci i młodzieży. Gdańsk potrzebuje takich ludzi, dlatego zwracam się z prośbą do Mieszkańców Zaspy i Przymorza o oddanie głosu na Pawła Wachułkę."

IWONA GUZOWSKA

Poseł na Sejm RP,
Mistrz Świata w kickboxingu i boksie zawodowym

 

"Zapał, młodość i determinacja - w służbie Dzielnicy, w służbie Miastu."

SZYMON WRÓBLEWSKI